KONST / Litografier / Färglitografi 12191324
nr 1219 1324
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 75/265, bladets mått: 25x47 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:37:37
700 kr
900 kr
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell